225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A gyermek Jézus előtt hódoló Mária

61. Firenzei festő, 1480 körül

A gyermek Jézus előtt hódoló Mária

olaj, fa

108*75 cm

egykorú faragott, aranyozott keretén latin felirattal: AVE MARIA GRATIA PLENA

jelenleg budapesti magángyűjteményben