61. Firenzei festő, 1480 körül
A gyermek Jézus előtt hódoló Mária
olaj, fa
108*75 cm
egykorú faragott, aranyozott keretén latin felirattal: AVE MARIA GRATIA PLENA
jelenleg budapesti magángyűjteményben