225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Alexandriai Szent Katalin eljegyzése

62. Osztrák festő, 19. sz.

Alexandriai Szent Katalin eljegyzése

olaj, fa

31,5*26 cm

egykorú neoreneszánsz keretben, sérült