225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A gyermek Jézus a Passió eszközeivel

63. Osztrák festő, 18. sz.

A gyermek Jézus a Passió eszközeivel

olaj, vászon

37,5*29 cm