225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Madonna a kisdeddel

64. Osztrák festő, 1800 körül

Madonna a kisdeddel

olaj, vászon

70*50 cm

sérült