225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Facsoport

408. Litkey Antal (Bia, 1879 - ?)

Facsoport

olaj, vászon

59*51,5 cm

j.j.f.: vitéz Litkey