225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falurészlet templommal

407. Durey, Rene (Párizs, 1890 - 1959)

Falurészlet templommal

olaj, vászon

55*46 cm

j.b.l.: Rene Durey