225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Budai parkban

274. Landsinger Zsigmond (Vukovár, 1855 - ?)

Budai parkban

olaj, karton

40,5*51 cm

j.b.l.: Landsinger Zs. Budapest Víziváros

sérült