225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lányok a folyóparton

273. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

Lányok a folyóparton

olaj, fa

31*38 cm

j.b.l.: Nyilasy