225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Leanderes parasztudvaron

272. Pap Emil (Szolnok, 1884 - ?)

Leanderes parasztudvaron

olaj, vászon

67*88 cm

j.b.l.: Pap Emil

sérült