225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kislány kosárral

271. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Kislány kosárral

olaj, vászon

74*60 cm

j.b.l.: Glatz