225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tanyasi házak, 1928

270. Jenser Mihály (1861-1940)

Tanyasi házak, 1928

olaj, vászon

37*52,5 cm

j.j.l.: Jenser M. 1928