225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Dragonyosok, 1916

259. Zanieri, Arturo (1870 - 1955)

Dragonyosok, 1916

olaj, vászon

90,5*70,5 cm

j.b.l.: A. Zanieri ...916