225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nagybánya - "Aranyvölgy", 1943

258. Sztelek Norbert (Pusztaszentjakab, 1884 - Nagybánya, 1956)

Nagybánya - "Aranyvölgy", 1943

pasztell, papír

50*60 cm

j.b.l.: Nagybánya 1943 Aranyvölgy Sztelek Norbert