225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ülő akt

475. Kontuly Béla (Miskolc, 1904 - Budapest, 1983)

Ülő akt

olaj, vászon

100*80 cm

j.b.l.: Kontuly Béla