225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Virágcsendélet, 1936

474. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Virágcsendélet, 1936

olaj, falemez

100*75 cm

j.j.f.: Vass E. 936