225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Olvasó nő asztali csendélettel

473. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Olvasó nő asztali csendélettel

olaj, vászon

49*69 cm

j.b.l.: Schönberger