225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Csónakázó szerelmespár

158. Schweininger, Karl (Bécs, 1818 - Bécs, 1887)

Csónakázó szerelmespár

olaj, vászon

79*111 cm

j.b.l.: Carl Schweininger

sérült