225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Holdfényes tengerpart

157. Wutky Michael (1739-1822) után, 19. sz. második fele

Holdfényes tengerpart

olaj, vászon

42*52,5 cm

sérült