225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Holdfényes táj

156. Közép - európai festő, 20 sz. eleje

Holdfényes táj

57*82,5 cm

j.j.l.: olvashatatlan