225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Táborszky Nándorné portréja, 1863

121. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

Táborszky Nándorné portréja, 1863

olaj, vászon

71,5*58 cm

j.j.k.: Sz.M 1863

sérült