120. Balló Ede (Liptószentmiklós, 1859 - Budapest, 1936)
Hegedűs Sándor (1847-1906) újságíró, politikus, országgyűlési képviselő portréja
olaj, vászon
107*86 cm
j.b.k.: Balló Ede