225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hegedűs Sándor (1847-1906) újságíró, politikus, országgyűlési képviselő portréja

120. Balló Ede (Liptószentmiklós, 1859 - Budapest, 1936)

Hegedűs Sándor (1847-1906) újságíró, politikus, országgyűlési képviselő portréja

olaj, vászon

107*86 cm

j.b.k.: Balló Ede