225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ifjú hölgy kék ruhában

220. Hatvany Ferenc, báró (Budapest, 1881 - Laussane, 1958)

Ifjú hölgy kék ruhában

olaj, vászon

101,5*77 cm