225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Akt gyöngysorral

221. Strobentz Frigyes (Pest, 1856 - München, 1929)

Akt gyöngysorral

olaj, karton

34*48 cm

j.j.l.: F. Strobentz