225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Liget részlet

412. Kornai József (Palánk, 1889 - Budapest, 1929)

Liget részlet

olaj, vászon

66,5*54 cm

j.j.l.: Kornai