225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erdőrészlet, 1943

413. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

Erdőrészlet, 1943

olaj, vászon

46,5*38,5 cm

j.j.l.: Basch 43