225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Lovasszekér a városban

439. Domanovszky Endre (Budapest, 1907 - Budapest, 1974)

Lovasszekér a városban

olaj, fa

33*39 cm

j.b.l.: Domanovszky