225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falusi utca

438. Jankay (Deutsch) Tibor (Békéscsaba, 1899 - Los Angeles, 1994)

Falusi utca

olaj, vászon

67*77 cm

j.j.l.: Jankay Tibor