505. Toulouse - Lautrec, Henri de (Albi, 1864 - Malromé, 1901) után, 20. sz. eleje
Az angol úr (William Tom Warrener, 1861-1934, a Moulin Rouge-ban)
olaj, vászon
76,5*58,5 cm
j.b.l.: olvashatatlan