225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Az angol úr (William Tom Warrener, 1861-1934, a Moulin Rouge-ban)

505. Toulouse - Lautrec, Henri de (Albi, 1864 - Malromé, 1901) után, 20. sz. eleje

Az angol úr (William Tom Warrener, 1861-1934, a Moulin Rouge-ban)

olaj, vászon

76,5*58,5 cm

j.b.l.: olvashatatlan