225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "A Ponte di Rialto"

506. Rónay Kázmér (Budapest, 1883 - ?)

"A Ponte di Rialto"

olaj, vászon

42*52,5 cm

sérült