225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Öböl", 1968

507. Hernádi Paula (Budapest, 1947 - )

"Öböl", 1968

olaj, farost

44*50,5 cm

j.j.l.: Hernádi 1968