225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Üvegablak terv

508. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Üvegablak terv

akvarell, papír

320*220 mm

j.b.l.: Vaszary J.