225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fotelban ülő akt

575. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Fotelban ülő akt

ceruza, papír

410*280 mm

j.k.l.: Sz. V.