225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ülő akt, 1917

576. Jobbágyi Gaiger Miklós (Szentgotthárd, 1892 - Budapest, 1959)

Ülő akt, 1917

szén, papír

290*430 mm

j.j.l.: Jobbágyi Gaiger M. 917