243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fiatal nimfa leselkedő ifjúval

230. Stein János (Kolozsvár, 1874 - Budapest, 1944)

Fiatal nimfa leselkedő ifjúval

olaj, vászon

99*78,5 cm