243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Havas erdőbelső

219. Olgyai Viktor (Igló, 1870 - Salzburg, 1929)

Havas erdőbelső

olaj, fa

70*100 cm

j.b.l.: Olgyai Viktor