243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Wigand, Balthasar
Szálloda parkja
1. tétel
Bomant, Mich. jelzéssel
Vízparti táj, 1790
2. tétel
Zajicek, Karl Wenzel
A Budavári Palota épülete a Kinizsi gőzhajóval a Dunán
3. tétel
Schnitzer, Lucas
Érsekújvár látképe
4. tétel
Itáliai metsző, 18. század
Novigrad látképe
5. tétel
Zajicek, Karl Wenzel
A Magyar Tudományos Akadémia látképe
6. tétel
Zajicek, Karl Wenzel
A pesti Duna-part a Belvárosi templommal
7. tétel
Osztrák szobrász, 1800 körül
Mária Immaculata
8. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
A Jó Pásztor
9. tétel
Német festő, 18. sz. közepe
Tengelicés Madonna
10. tétel
Lanciano, Polidoro da (1515-1565) követője, 16. sz.
Mária a gyermek Jézussal, a gyermek Keresztelő Szent Jánossal és Alexandriai Szent Katalinnal
11. tétel
Német festő, 18. sz.
Krisztus ostorozása
12. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Mózes visszatér a törvénytáblákkal
13. tétel
Német szobrász, 18. sz.
Evangélista szent
14. tétel
Osztrák szobrász, 1900 körül
Szent József a gyermek Jézussal
15. tétel
Magyar szobrász, 19. sz.
Mária a gyermek Jézussal
16. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Két apostol
17. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Piéta
18. tétel
Raffaello után, 19. sz. közepe
Mária a gyermek Jézussal
19. tétel
Raffaello Santi után, 19. sz. első fele
A Sixtusi Madonna mása
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS