243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-313]
Kálmán Péter
Lány erdélyi népviseletben, 1917
261. tétel
Benedek Péter
Menyecske, 1930
262. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Pihenő asszony tájban
263. tétel
Boldizsár István
Kártoló nő, 1934
264. tétel
Kálmán Péter
Lány ünneplőben, 1912
265. tétel
Komáromi Kacz Endre
Ábrándozó
266. tétel
Franta, O. jelzéssel, 19. sz. vége
Ribizlit evő kislány
267. tétel
Khrischke, Franz
Asztali csendélet metszettel
268. tétel
Perlmutter Izsák
Hátakt, 1895
269. tétel
Basch Andor
Gyümölcscsendélet, 1941
270. tétel
Burghardt Rezső
Ifjú portréja
271. tétel
Stefán Henrik (Máriakéménd, 1896 - Amersse, 1971)-nek tulajdonított
Kislány portré, (Dusi) 1920
272. tétel
Konfár Gyula
Leányportré
273. tétel
Perlmutter Izsák
Csendélet almákkal, 1915 körül
274. tétel
Burghardt Rezső
Fehér ruhás lány a mezőn
275. tétel
Kapáló, 1934
276. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Vihar előtt
277. tétel
Göbell János Árpád
"Ellenség"
278. tétel
Mousson Tivadar
Nyári délután
279. tétel
Szüreti jelenet, 1947
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS