243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-313]
Macalik Alfréd
"Virágzó gyümölcsfák"
281. tétel
Mednyánszky László báró
Sztojka Péter
282. tétel
Mednyánszky László báró
Pihenő legény
283. tétel
Aerni, Franz Theodor
Golyózó gyerekek, 1892
284. tétel
Deák - Ébner Lajos
Szolnoki vásár
285. tétel
Szőnyi István
Falképvázlat
286. tétel
Haranghy Jenő
"Igáslovak", 1920
287. tétel
Höppner, A. jelzéssel, 19. sz. vége
Csendélet homárral
288. tétel
Zombori - Moldován Béla
"Gombák"
289. tétel
Gautherin, Jean
Kaszafenő
290. tétel
Gautherin, Jean
Magvető
291. tétel
Mene, Pierre Jules
Vadászkutya
292. tétel
Valton, Charles
Szarvasbika
293. tétel
Canova, Antonio után, 19. sz.
Herkules és Likhasz
294. tétel
Michelangelo után, 19. sz. második fele
Lorenzo Medici síremlékének alakja
295. tétel
Olasz szobrász, 19. sz. második fele
Szamáron lovagoló Bacchus
296. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Gyermek Bacchus
297. tétel
Biondi, Ernesto
"La vigilia di Natale"
298. tétel
Moreau Vautier, Augustin - Jean
Fortuna, 1878
299. tétel
Francia szobrász, 19. sz. második fele
Merengő
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS