243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Munkácsy (Lieb) Mihály
Fiú arcképe, 1860-as évek
181. tétel
Székely Bertalan
Vázlat a Halászbástya freskóihoz, 1903
182. tétel
Székely Bertalan
Vázlat a Halászbástya freskóihoz
183. tétel
Klein A. jelzéssel. 19. sz. második fele
Beduin harcosok
184. tétel
Kovács Mihály
Allegorikus jelenet
185. tétel
Than Mór
Történelmi jelenet
186. tétel
Stetka Gyula
Kucsmás férfi portréja, 1882
187. tétel
Balló Ede
A decsi bíró, 1898
188. tétel
Feszty Árpád
Pipázó paraszt
189. tétel
Vastagh György, id.
Kispadon
190. tétel
Roskovics Ignác
"Úrfi kijátok", 1883
191. tétel
Kozics Ferenc
A kis libatolvaj
192. tétel
Bihari Sándor
"Pásztortűznél"
193. tétel
Újházy Ferenc
Szobabelső, 1854 VÉDETT - NO EXPORT
194. tétel
Bruck Miksa
Szobabelső
195. tétel
Zemplényi Tivadar
Kaszálás, 1910
196. tétel
Lüdecke - Cleve, August
Delelő tehenek
197. tétel
Deák - Ébner Lajos
"Szolnoki táj"
198. tétel
Éder Gyula
Szerelmespár
199. tétel
Mészöly Géza
Tanyarészlet, 1887 VÉDETTSÉG ALÓL FELOLDVA - CAN BE EXPORTED
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS