243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Jettmar,Rudolf
Szakállas férfi portréja
141. tétel
Thedy, Max
Férfi portré, 1884
142. tétel
Haan Antal (Békéscsaba, 1827 - Anacapri, 1888)-nak tulajdonítva
Férfi portré
143. tétel
Stein János
Borbély Rezső honvéd alezredes 2-i honvéd pótzászlóalj parancsnoka
144. tétel
Gussow, Carl
Férfi portré, 1883
145. tétel
Székely Bertalan
Merengő lány
146. tétel
Benczúr Ida, Dolányi
Pünkösdirózsák enteriőrben, 1938
147. tétel
Benczúr Ida, Dolányi
Holland lány virágokkal
148. tétel
Székely Bertalan
Hölgyportré
149. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Lány korsóval
150. tétel
Lotz Károly
Női portré
151. tétel
Benczúr Gyula
Ifjú hölgy báli ruhában, 1900 körül
152. tétel
Thill, Caroline jelzéssel
Rózsás csendélet pillangókkal, 1851
153. tétel
Reinprecht Károly
Aranykor, 1924
154. tétel
Stoll, Leopold von
Virágcsendélet madárkával, 1846
155. tétel
Israëls, Josef
Vihar után VÉDETT - NO EXPORT
156. tétel
Gessnitzer, Carl
Folyóparti város látképe
157. tétel
Gimes Lajos
"Nürnberg"
158. tétel
Holczer F. jelzéssel, 19. sz. vége
Velencei részlet
159. tétel
Kaufmann, Karl
"Catania", 1890
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS