243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Aranykor, 1924

154. Reinprecht Károly (Budapest, 1903 - ?)

Aranykor, 1924

olaj, falemez

86*160 cm

j.j.l.: Reinprecht K. 1924