171. Tölgyessy Artúr (Szeged, 1853 - Budapest, 1920)
Nyárfák
olaj, fa
21*27 cm
j.j.l.: Tölgyessy A.; ho.: Tölgyessy Artúr kiállítása 1910 137. szám