243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nyárfák

171. Tölgyessy Artúr (Szeged, 1853 - Budapest, 1920)

Nyárfák

olaj, fa

21*27 cm

j.j.l.: Tölgyessy A.; ho.: Tölgyessy Artúr kiállítása 1910 137. szám