Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Balatoni kikötő, 1956

306. Sánta jelzéssel

Balatoni kikötő, 1956

olaj, vászon

60*78,5 cm

j.b.l.: Sánta 1956, sérült