268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Kainz, F. jelzéssel, 1900 körül
Itatás
1. tétel
Háry Gyula
Vízimalom
2. tétel
Sautner Lipót
Mezőkövesdi porta, 1915
3. tétel
Gebauer F. jelzéssel, 20. sz. eleje
Tabáni részlet
4. tétel
Béli Vörös Ernő
Selcei halászok, 1911
5. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Mediterrán kikötő
6. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
A Badacsony látképe
7. tétel
Tájrészlet házakkal
8. tétel
Baló Ákos
Parkrészlet Selmecbányán, 1917
9. tétel
Say Tekla, Kuréleczné
Zugliget, 1929
10. tétel
Gerster ároly
Vajdahunyad vára, 1912
11. tétel
Bató József
Villa látképe, 1912
12. tétel
Nagybányai festő, 20. sz. első fele
Nagybánya látképe
13. tétel
Barta István
Szicília, 1933
14. tétel
Darvassy István
Déli pihenő
15. tétel
Pap jelzéssel
Pásztói táj, 1934
16. tétel
Vadadi Filep Jenő György
Dombos táj házakkal, 1935
17. tétel
Falurészlet templommal
18. tétel
Koliszár Gy. jelzéssel, 20. sz. eleje
Szerenád
19. tétel
Vadkacsák pihenője
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS