268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendélet almákkal
81. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szakállas úr portréja
82. tétel
Rauscher György
Kalapos férfi portré, 1917
83. tétel
Gadányi Jenő
Vízhordó, 1919
84. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Falugyűlés
85. tétel
Győri Elek
Falusi jelenet, 1937
86. tétel
Swierkiewitz jelzéssel, 19. sz. vége
Játszadozó fiúcskák
87. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Vándorkomédiások
88. tétel
Magyar festő, 19. sz.
Cigányzenészek, 1851
89. tétel
Valentiny János után, 20. sz. közepe
Kártyázók, 1935 körül
90. tétel
Péli, M. G. jelzéssel, 20. sz. eleje
Vándor család
91. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Békekötés
92. tétel
Hatvani E. G. jelzéssel, 20. sz. eleje
Tábornok portréja
93. tétel
David jelzéssel
Ada–Kaleh, 1939
94. tétel
Árkádiai jelenet
95. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fácán I - II.
96. tétel
Pick Emy
“Éva”, 1920-as évek
97. tétel
Marosán Gyula
Töprengő
98. tétel
Csapó Márton
Férfi portré
99. tétel
Marosán Gyula
“A kishivatalnok”
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS