268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Kislány labdával
181. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt vörös drapérián
182. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Akt vörös kalappal
183. tétel
I. J. monogrammal, 20. sz. első fele
Akt
184. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Álló akt
185. tétel
Sárga ruhás nő
186. tétel
Klug K. György
Mikroszkóp alatt
187. tétel
Korschelt jelzéssel
Dinnyés csendélet, 1936
188. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Konyhai csendélet
189. tétel
Incze János, Dés
Asztali csendélet
190. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Csendélet sárga terítőn
191. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Sárga virágok
192. tétel
Bokor K. jelzéssel, 20. sz. közepe
Orgonás csendélet
193. tétel
Három macska
194. tétel
Gallé Tibor
Gyümölcscsendélet, 1921
195. tétel
Bán I. jelzéssel, 20. sz. első fele
Dinnyés csendélet
196. tétel
Novák Erzsébet
Csendélet rézkannával
197. tétel
Zsótér Ákos
Csendélet almákkal, 1930
198. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Asztali csendélet
199. tétel
Mikházy J. jelzéssel, 20. sz. első fele
Virágcsendélet
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS