268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Erdélyi Ferenc
Guggoló akt
241. tétel
Bencze László
Fiú portré, 1947 körül
242. tétel
Zemplényi Magda
Akt lepellel
243. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Leányportré
244. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Lányok
245. tétel
Pihenő menyecskék
246. tétel
Székely J. jelzéssel, 20. sz. első fele
Lányportré
247. tétel
Vadász Endre
Kislány népviseletben
248. tétel
Csabai Rott Margit
Copfos lány, 1931
249. tétel
Mousson Tivadar
Koszorús menyecske portréja
250. tétel
Poll Hugó
Pihenő
251. tétel
Barta István
Asztali csendélet, 1940-es évek
252. tétel
Brettschneider Kocsárd
Csendélet zöldségekkel, 1930-as évek
253. tétel
Zsótér Ákos
Csendélet rézkannával, 1928
254. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Asztali csendélet
255. tétel
Gódor Kálmán
Csendélet gyümölcsökkel
256. tétel
Romek Árpád
Csendélet retekkel
257. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kertrészlet
258. tétel
Murai jelzéssel
Borszéki részlet, 1961
259. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Enteriőr sárga lámpával
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS