Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Önarckép palettával

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

216. Virág Tera, Hahnné (1896 - ?)

Önarckép palettával

olaj, vászon

63*49,5 cm

j.j.l.: H. Virág T., keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)