Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Női portré, 1935

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

382. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

Női portré, 1935

olaj, vászon

40*35 cm

j.j.l.: Basch 35

Vételi megbízás (PDF)